Odkrywanie potencjału Afryki poprzez handel, finanse i innowacje – zapraszamy na GTR Africa London 2019

GTR Africa London 2019 powraca 13go listopada 2019. To ważne dla społeczności inwestorów spotkanie w zeszłym roku miało okazję powitać ponad 300 delegatów, wliczając przedstawicieli lokalnych oraz międzynarodowych banków, korporacji, małych i średnich przedsiębiorstw, finansistów, prawników oraz konsultantów.

W tegorocznej edycji udział weźmie ponad 35 specjalistów światowego formatu, którzy pochylą się nad zagadnieniami dotyczącymi handlu, finansowania oraz infrastruktury w Afryce. Dodatkowo, delegaci będą mieli okazję do networkingu i podjęcia dyskusji z przedstawicielami 175 organizacji na temat zrównoważonych możliwości handlowych.

„Jesteśmy zaszczyceni, że mamy możliwość ponownie powitać praktyków z Afryki i z Wielkiej Brytanii na tej ekscytującej konferencji”, powiedział producent z ramienia GTR, Matt Hines. „Afryka od wielu lat postrzegana jest jako kluczowe pole zmagań dla globalnego handlu a nasza inicjatywa umożliwia spotkanie eksporterów, finansistów i lokalnych przedsiębiorstw oraz odbywa się dodatkowo w ekscytującym biznesowo czasie. Wyzwania, z którymi mierzą się eksporterzy są dobrze znane, powinniśmy zatem delektować się możliwością takiego spotkania i dyskusji na temat przyszłości. Skupiając się na zrównoważonym rozwoju i wzroście, wspierając rozwój infrastruktury a także dyskutując na temat roli Chin oraz pożyczek pomocowych, tegoroczna edycja GTR Africa London oferuje uczestnikom istotny wgląd na rynki.”

Wartość dodaną dla delegatów stworzy z pewnością szeroki wachlarz formatów jak case studies, interaktywne panele dyskusyjne, sesje tematyczne oraz wywiady na scenie, co ma zapewnić wspaniałe możliwości zaangażowania oraz podzielenia się wiedzą.

Jak zwykle organizatorzy położą duży nacisk na networking a dzięki niezawodnemu wsparciu ze strony organizacji rządowych i publicznych takich jak South African Chamber of Commerce, British Exporters Association oraz UK Export Finance jak również najbardziej znanych instytucji finansowych z całego świat, uczestnicy zbudują relacje biznesowe i posiądą wiedzę „od środka” na tematy handlu z Afryką, wzrostu a także związanego z tym ryzyka.

Wszystkich, którzy nie chcą zaprzepaścić szansy na dołączenie do grona wybitnych w swoich dziedzinach specjalistów zapraszamy do kontaktu. Limitowana ilość darmowych wejściówek dostępna jest poprzez platformę InvestAfrica.pl dla eksporterów, importerów, dystrybutorów, handlarzy i producentów dóbr fizycznych. Wszystkich przedstawicieli prasy do kontaktu bezpośredniego zaprasza Tanya Naysmith na adres mailowy tnaysmith@gtrreview.com lub pod numerem telefonu +44(0)2087723036. Zapraszamy również do odwiedzenia strony wydarzenia.


InvestAfrica.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia