IE Africa Business Forum 2019

IE Africa Club działający w IE Business School oraz InvestAfrica.pl jako partner medialny mają przyjemność zaprosić na 8th IE Africa Business Forumktórego hasłem przewodnim jest “Rola przedsiębiorczości w zrównoważonym rozwoju Afryki”. Wydarzenie to będzie miało miejsce 17 maja 2019r. w godzinach 14:30 – 18:00 w Madrycie.

Forum będzie doskonałą okazją do zdobycia świeżej porcji wiedzy o powiązaniach pomiędzy przedsiębiorczością, innowacjami a zrównoważonym rozwojem, co stanowić będzie podstawę do dyskusji w jaki sposób przedsiębiorcy wraz z agencjami rozwojowymi mogą lepiej współdziałać w celu stworzenia efektywnej ścieżki rozwoju. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z opiniami ekspertów na wiele bieżących tematów dotyczących Afryki a także porozmawiać z liderami różnych branż współczesnej gospodarki na temat przyszłości kontynentu w kontekście jego powiązań z resztą świata.

Dołącz do nas 17 maja, aby dowiedzieć się więcej jak Afryka rośnie w siłę i rozwija się w zrównoważony sposób kontynuując swój marsz ścieżką przesiębiorczości i innowacji.

Więcej informacji znaleźć można tutaj: https://www.ieafricaconference2019.com/