Dziękujemy i gratulujemy roku 2016, życzymy Państwu Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, a w roku 2017…

Szanowni Państwo!

Święta Bożego Narodzenia już za rogiem, a rok 2016. zbliża się do końca wielkimi krokami. Jest to fantastyczny powód, aby powiedzieć dziękuję i pogratulować sobie nawzajem, złożyć świąteczne życzenia i naszkicować plany na kolejny rok.

Najpierw podziękowania.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju InvestAfrica.pl w roku 2016! Zaczynając od czytelników i „lubiących to” na Facebook’u, poprzez tych, którzy otworzyli nam drzwi wstępu na wiele konferencji, kończąc na wszystkich, którzy partycypowali we współtworzeniu InvestAfrica.pl. Grupa Przyjaciół naszej platformy stale rośnie i serdecznie dziękujemy Państwu za Państwa zaufanie!

Teraz czas na gratulacje.

Gratulujemy wszystkim z Państwa, którzy nie bali się podjąć ryzyka i rozwijać współpracę Polsko-Afrykańską we wszystkich możliwych jej wymiarach i formach! Wiemy na własnej skórze przez jak bardzo ciężki okres przechodzi teraz wiele Afrykańskich gospodarek w związku z niskimi cenami surowców naturalnych i tym bardziej podziwiamy i gratulujemy tym, którzy wspierają kontynent na dobre i na złe!

Nieuchronnie zbliżamy się do świątecznych życzeń.

Z głębi serca chcielibyśmy życzyć Państwu, aby czas Świąt Bożego Narodzenia był czasem błogosławionym spędzonym z rodziną i przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że będzie to fantastyczny czas refleksji nad tym co już udało się Państwu, i nam wspólnie, osiągnąć, a co jeszcze przed nami. I na to co przed nami – czyli na rok 2017 – życzymy Państwu wiele sił, wytrwałości w dążeniu do celów i przede wszystkim mądrości wyboru właściwych celów.

Patrząc w przyszłość.

W roku 2017. nasza misja się nie zmienia: cały czas dążymy do tego, aby być przyjacielem relacji Polsko-Afrykańskich na dobre i na złe. Jako główne polskojęzyczne źródło informacji na temat inwestycji na czarnym lądzie obiecujemy cały czas trzymać rękę na pulsie wydarzeń Polsko-Afrykańskich.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy Państwa do kontrybucji we współtworzeniu i sukcesie InvestAfrica.pl. Jeżeli chcielibyście Państwo, abyśmy napisali na jakiś konkretny temat? Chcieliby Państwo napisać na łamach InvestAfrica.pl na jakiś konkretny temat? Być może powinniśmy uczestniczyć w wydarzeniu, o którego istnieniu nie mamy pojęcia? Albo, powinniśmy objąć patronatem medialnym inne wydarzenie? Lub tak po prostu chcieliby Państwo z nami porozmawiać i nas troszeczkę lepiej poznać? Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i z ogromną radością czekamy na Państwa kontakt!

My rozpoczniemy rok 2017. od uczestnictwa w AGCO Africa Summit, który odbędzie się 23ego stycznia 2017 roku w Berline. AGCO jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie i jednocześnie bardzo poważnie myśli i – co bardzo ważne! – działa w Afryce. Dlatego AGCO Africa Summit jest jednym z kluczowych wydarzeń roku na temat Afrykańskiego rolnictwa i jesteśmy zaszczyceni, iż będzie nam dane uczestniczyć w tym wydarzeniu.

agco-africa-summit

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Państwa zaufanie! Gratulujemy osiągnięcia wszystkich Państwa sukcesów i sukcesików, o których tylko Państwo wiecie! Życzymy Państwu Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i z radością chcemy wejść razem z Państwem w rok 2017!

Serdecznie pozdrawiamy,

Redakcja InvestAfrica.pl