Już za tydzień będziemy na Agri-Indaba w Kapsztadzie!

Już pakujemy się na naszą najbliższą podróż do Kapsztadu, gdzie w dniach 28-30 listopada weźmiemy udział w Agri-Indaba – najważniejszym szczycie inwestycyjnym w Afrykańskim rolnictwie, o którym mamy pojęcie. Idea jest prosta – Agri-Indaba umożliwia spotkanie dwóm grupom: inwestorom zainteresowanych inwestycjami w Afrykańskie rolnictwo i przedsiębiorcom, którzy szukają finansowania dla projektów w Afrykańskiej branży rolnej. Już nie możemy doczekać się naszej podróży na Czarny Ląd, uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji pozdrawiamy wszystkich Czytelników InvestAfrica.pl, którzy poinformowali nas o udziale w Agri-Indaba – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Serdecznie pozdrawiamy również wszystkich, którzy bardzo chcą uczestniczyć w Agri-Indaba, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie – dziękujemy za Państwa kontakt z nami i z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Paryżu!

Jeżeli dalej są wśród Państwa osoby, które bardzo chciałyby dołączyć do silnej Polskiej Reprezentacji w Kapsztadzie, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie tego zrobić – cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub być może zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście cały czas czekamy na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!