Londyn, Paryż, Kapsztad – aktywny koniec roku InvestAfrica.pl

Nasza redakcja niezwykle ciesząc się z Państwa sukcesów na Czarnym Lądzie nieustannie robi wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić Państwu najbardziej dokładne źródło informacji z pierwszej ręki na temat szans inwestycyjnych w Afryce. Motywowani tym właśnie celem w ostatnich dniach potwierdziliśmy nasz udział w trzech ważnych konferencjach na temat Afryki w kontekście biznesowym. Wydarzenia, w których weźmiemy udział do końca tego roku kalendarzowego to:

GTR Trade and Infrastucture Finance London 

Już 5 i 6 października będziemy w Londynie, aby uczestniczyć w tegorocznej edycji GTR Trade and Infrastructure Finance. Konferencja ta ma na celu zgromadzenie profesjonalistów z branży szeroko rozumianego finansowania handlu. Dyskusja skupi się na finasowaniu Afrykańskiego handlu, eksportu, importu, commodities oraz infrastruktury.

infrastruktura

The Land of African Business Paris

Dwa tygodnie później pojedziemy do Paryża, aby od 19 do 23 października uczestniczyć w The Land of African Business. Organizatorzy konferencji zapraszają jej uczestników do zastanowienia się nad tym czy „inclusive” rozwój Afryki jest możliwy, czy być może jest tylko mrzonką?

loab

Agri Indaba Investment Summit Cape Town

Nasz rok zakończymy podróżą do Afryki! W dniach 28 – 30 października będziemy w Kapsztadzie, gdzie weźmiemy udział w Agri Indaba Investment Summit – jedynym wydarzeniu takiego rodzaju, o którym mamy pojęcie. Agri Indaba połączy inwestorów chcących zainwestować w Afrykańską branże rolną z przedstawicielami projektów, które finansowania potrzebują. Na dzień dzisiejszy kwota prezentowanych projektów to ponad 700 mln USD!

aaii_logo640

Oczywiście będziemy dzielić się z Państwem wrażeniami i wnioskami z naszego uczestnictwa  w tych trzech wydarzeniach – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji chcemy również serdecznie zaprosić Wszystkich Państwa do rozważenia uczestnictwa w powyższych wydarzeniach. Jeżeli będziecie Państwo tam, gdzie my – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Jeżeli bardzo chcieliby Państwo uczestniczyć w jakimkolwiek z trzech powyższych wydarzeń, a z jakichkolwiek powodów nie jesteście Państwo wstanie – również prosimy o kontakt z nami. Z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować tam Państwa interesy – Chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście czekamy też na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!

Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie i zaufanie!

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia w Londynie, Paryżu oraz Kapsztadzie.

Redakcja InvestAfrica.pl