GTR Africa Trade and Infrastructure Finance Londyn

Już 5-6 października tego roku nasza redakcja wyruszy w podróż do Londynu, gdzie weźmiemy udział w GTR Africa Trade and Infrastructure Finance. Konferencja ta ma na celu zgromadzenie profesjonalistów z branży szeroko rozumianego finansowania handlu. Dyskusja skupi się na finasowaniu Afrykańskiego handlu, eksportu, importu, commodities oraz infrastruktury. Już nie możemy doczekać się uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji chcemy również serdecznie zaprosić Wszystkich Państwa do rozważenia uczestnictwa w powyższych wydarzeniach. Jeżeli będziecie Państwo razem z nami w Londynie – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Jeżeli bardzo chcieliby Państwo uczestniczyć w GTR Africa Trade and Infrastructure Finance, a z jakichkolwiek powodów nie jesteście Państwo wstanie – prosimy o kontakt z nami. Z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Londynie – Chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście czekamy też na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!