InvestAfrica.pl wspiera Arielle for Africa w misji tworzenia miejsc pracy

Jako kluczowy element partnerstwa pomiędzy InvestAfrica.pl, a Arielle for Africa Mateusz Ciasnocha, Zastępca Redaktora Naczelnego InvestAfrica.pl, dołączył do grona wykładowców pierwszego programu szkoleniowego organizowanym przez tą instytucję. Nasz ekspert poprowadził wykład na temat rolnictwa, który Czytelnicy InvestAfrica.pl mogą obejrzeć klikając tutaj.

Arielle for Africa jest przedsiębiorstwem socjalnym oferującym młodym Afrykańczykom niezbędne narzędzia do tworzenia miejsc pracy na kontynencie, konkretnie stworzenie 113.000 miejsc pracy do roku 2030. Branże, na których skupia się Arielle for Africa to rolnictwo, przetwórstwo spożywcze, produkcja napojów, IT oraz sztuka, a już teraz otwarte są aplikacje do kolejnego programu szkoleniowego, który rozpocznie się 6 lipca 2020.

InvestAfrica.pl wspiera misję oraz działania Arielle for Africa stąd nasza kontrybucja do pierwszego sześcio-tygodniowego programu szkoleniowego, który zakończył się w maju. Przedsiębiorcy, którzy zakończyli inauguracyjny program otrzymują obecnie dalsze wsparcie w strukturyzowaniu ich biznesów, a potencjalnie również wsparcie finansowe.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek dalszych pytań na temat Arielle for Africa. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Redakcją InvestAfrica.pl.