Szósta edycja Africa Early Stage Investor Summit (#AESIS2019) – pod patronatem InvestAfrica.pl

VC4A i ABAN mają zaszczyt zaprosić na szóstą edycję Africa Early Stage Investor Summit (#AESIS2019). Wydarzenie to odbędzie się w dniach 13-15 listopada 2019 w Cape Town, RPA. Konferencja umożliwia spotkanie czołowych inwestorów z Afryki oraz poza niej w celu nawiązania kontaktów, wymiany poglądów, budowania partnerstw a także nawiązywania konkretnych relacji biznesowych. To spotkanie jest zaprojektowane “przez inwestorów, dla inwestorów”.

Co zaplanowano na #AESIS2019

Zaproszeni mówcy i goście pochodzą z czołowych sieci aniołów biznesu, fuduszy venture capital (VC), inwesotrów impaktowych, akceleratorów, działów firm globalnych, stowarzyszeń branżowych oraz sektora publicznego. Liczba graczy na tym rynku rośnie w szybkim tempie a zarazem dojrzewa, zwracając uwagę na wyzwania jak i ogromne możliwości dla firm zapewniających inwestowanie na kontynencie. Na #AESIS2019 będzie można eksplorować obszar afrykańkich inwestycji na wczesnym ich etapie a także dowiedzieć się jak będzie wyglądał krajobraz inwestycyjny na najbliższe lata.

Dzień 1

13 listopada 2019 to “Academy Day”, który obfitował będzie w serię “masterclasses” i warsztatów zakończonych przyjęciem.

Dzień 2

14 listopada 2019 to główny dzień wydarzenia, podczas którego usłyszymy prezentacje zaproszonych prelegentów – liderów branżowych. Oprócz tego odbędą się rundy dyskusyjne zakończone kolacją.

Dzień 3

15 listopada 2019 to opcjonalny “Innovation Tour”. Na ten dzień zaplanowano wizyty w kluczowych akceleratorach startupów w obszarze Cape Town. Ostateczny program jest przygotowywany.

Kontynuacja sukcesu z 2018 roku

Edycja 2018 zgromadziła ponad 300 inwestorów ze znanych afrykańskich grup aniołów biznesu jak i funduszy VC, którzy zidentyfikowali i zaadresowali kluczowe braki w przestrzeni inwestycji na wczesnym etapie. Podczas tego spotkania zawarto kilka partnerstw, na przykład pomiędzy South Africa’s Technology Innovation Agency (TIA) a Dazzle Angels i Jozi Angels.

Wszytkich zainteresowanych wzięciem udział zapraszamy do odwiedzenia strony wydarzenia lub do kontaktu z nami.


InvestAfrica.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia