Zapraszamy do Luksemburga

14 i 15 maja odbędzie się w Luksemburgu The Innovative and Sustainable Finance Edition of the Agrique Africa Investment Summit (#ISF2019) – wydarzenie organizowane przez Welcome2Africa International odbywające się już po raz kolejny pod patronatem medialnym InvestAfrica.pl.

Podobnie jak podczas poprzednich wydarzeń, które miały miejsce w Ghanie, Londynie, Nigerii, Niemczech, Belgii i Holandii organizatorzy spodziewają się obecności profesjonalistów z branży inwestycyjnej z całego świata, którzy wspólnie dyskutować będą na temat wyzwań, możliwości inwestycyjnych a także doświadczeń w kontekście innowacyjnego i zrównoważonego finansowania Afrykańskiego sektora rolniczego.

Wydarzenie zostało zorganizowane w ten sposób, aby stać się kameralną sesją, w której weźmie udział ponad 50 uczestników, wśród których spodziewać się można wysokiej rangi uczestników z całego świata reprezentujących między innymi IFC, CDC, FINNFUND, DFID, Swedfund, DEG, liderów branży finansowej z Afryki, banki, instytucje mikropożyczkowe, inwestorów instytucjonalnych, biura rodzinne a także fundacje koncentrujące swoje działania na rozwoju sektora prywatnego.

Więcej informacji znaleźć można pod adresem https://www.agriqueafrica.com/  lub kontaktując się z naszą redakcją. Wraz z Welcome2Africa International przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki.