V Kongres Afrykanistów Polskich

V Kongres Afrykanistów Polskich odbędzie się 23–25 kwietnia 2018 r. w klasztorze na Świętym Krzyżu (Łysa Góra) oraz sąsiadującym hotelu „Jodłowy Dwór” w Hucie Szklanej 34. Gorąco zapraszamy wszystkich badaczy i studentów różnych dyscyplin zainteresowanych tematami afrykanistycznymi.

Kongres Afrykanistów Polskich od roku 2007 gromadzi specjalistów różnych dziedzin nauki (m.in. etnologów, archeologów, muzeologów, historyków sztuki, orientalistów, językoznawców, ekspertów od literatur afrykańskich, politologów, ekonomistów, misjologów) pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat aktualnie prowadzonych badań poświęconych tematyce afrykanistycznej.  Tematyka Kongresu obejmie szeroko pojęte spektrum problemów: w założeniu ma on być interdyscyplinarnym wydarzeniem o charakterze przeglądowym.

Więcej informacji na stronie www.kongresafrykanistyczny.pl

InvestAfrica.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych czytelników do wzięcia udziału w kongresie, który będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim wachlarzem tematyki dotyczącej Afryki. Idea kongresu doskonale wpisuje się w misję InvestAfrica.pl, którą jest zmienianie stereotypów dotyczących Afryki oraz przedstawienie jej jako prężnie rozwijającego się kontynentu z ogromnymi możliwościami inwestycyjnymi.