Specjalne zaproszenie na czwartą edycję the Agrique Africa Investment Summit (AAIS2017), 24-25 października 2017 do Frankfurtu, Niemcy

InvestAfrica.pl oraz Welcome2Africa International pragną poinformować o podjęciu współpracy na rzecz organizacji czwartej edycji the Agrique Africa Investment Summit, która odbędzie się w dniach 24-25 października 2017 roku we Frankfurcie, Niemcy. Na mocy podjętej umowy InvestAfrica.pl zostanie partnerem medialnym wydarzenia, a Welcome2Africa International zaoferuje Społeczności InvestAfrica.pl zniżkę w wysokości 49EUR na osobę za uczestnictwo w wydarzeniu.

Rejestracja na the Agrique Africa Investment Summit otwarta jest już teraz. Prosimy zarejestrować się za pośrednictwem strony intrnetowej: https://www.agriqueafrica.com/ wpisując kod „InvestAfrica”.

***

Welcome2Africa International Ltd. zajmuje się rozwojem agrobiznesu w Afryce. Budując na sukcesie poprzednich szczytów inwestycyjnych, które miały miejsce w Londynie, Akrze i Abudży Welcome2Africa serdecznie zaprasza do udziału w the Agrique Africa Investment Summit (AAIS2017), który dbędzie się w dniach 24-25 października 2017 roku we Frankfurcie, Niemcy.

AAIS2017 ma na celu rozwój wyrazistego dialogu na temat finansowania oraz strategii inwestycyjnych w Afrykański sektor rolny i spożywczy. AAIS2017 skupia wokół siebie finansistów, inwestorów, zarządzających funduszami inwestycyjnymi oraz przedstawicieli rządów z całego świata.

Uczestniczy, którzy potwierdzili już swój udział w AAIS2017 to między innymi: Finnish Fund for Industrial Cooperation Ltd, Rabobank, Old Mutual Agri Fund, Victus Global Capital, Netherlands Development Finance Company, Africa Commodities Exchange Limited oraz Centre for International Agricultural Law and Food Security.

Punkty główne AAIS2017 to:

  • Wymiana wiedzy i doświadczeń na temat finansowania i inwestowania w Afrykański sektor rolno-spożywczy.
  • Zrozumienie potencjału rozwoju łańcucha wartości w Afrykańskim rolnictwie oraz związanego z nim ryzyka.
  • Prezentacje strategii inwestycyjnych w Afrykańskie rolnictwo.
  • Możliwość nawiązania relacji z najważniejszymi inwestorami i instytucjami w branży.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Zespołem AAIS2017 za pośrednictwem adresu email: info@welcome2africaint.com, lub telefonicznie: +2348100516918/+447973638265. Zespół Redakcji InvestAfrica.pl jest również do Państwa dyspozycji mailowo: mateusz.ciasnocha@investafrica.pl, lub telefonicznie: +48-692-477-747.

Do zobaczenia we Frankfurcie!