InvestAfrica.pl kończy rok podróżą do RPA – już za chwilę będziemy na Agri-Indaba w Kapsztadzie!

Już 28-30 listopada tego roku nasza redakcja wyruszy w kolejną podróż. Tym razem udamy się na kontynent najbliższy naszemu i Państwa sercom! Polecimy do Kapsztadu, gdzie weźmiemy udział w Agri-Indaba – najważniejszym szczycie inwestycyjnym w Afrykańskim rolnictwie, o którym mamy pojęcie. Idea jest prosta – Agri-Indaba umożliwia spotkanie dwóm grupom: inwestorom zainteresowanych inwestycjami w Afrykańskie rolnictwo i przedsiębiorcom, którzy szukają finansowania dla projektów w Afrykańskiej branży rolnej. Już nie możemy doczekać się naszej podróży na Czarny Ląd, uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji chcemy również serdecznie zaprosić Wszystkich Państwa do rozważenia uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. Jeżeli będziecie Państwo razem z nami w Kapsztadzie – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Jeżeli bardzo chcieliby Państwo uczestniczyć w Agri-Indaba, a z jakichkolwiek powodów nie jesteście Państwo wstanie – prosimy o kontakt z nami. Z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Kapsztadzie – Chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście czekamy też na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!