Po Londynie czas na Paryż – będziemy na The Land of African Business

Już 19-23 października tego roku nasza redakcja wyruszy w kolejną podróż. Tym razem udamy się do Paryża, gdzie weźmiemy udział w The Land of African Business. Konferencja ta ma na celu zgromadzenie ludzi biznesu, twórców prawa, naukowców, aktywistów i wszystkich tych, którzy chcą włączyć się do dyskusji na temat tego, czy „inclusive” wzrost gospodarczy w Afryce jest możliwy. Już nie możemy doczekać się uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji chcemy również serdecznie zaprosić Wszystkich Państwa do rozważenia uczestnictwa w powyższym wydarzeniu. Jeżeli będziecie Państwo razem z nami w Paryżu – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Jeżeli bardzo chcieliby Państwo uczestniczyć w The Land of African Business, a z jakichkolwiek powodów nie jesteście Państwo wstanie – prosimy o kontakt z nami. Z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Paryżu – Chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

loab

Oczywiście czekamy też na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!