Już za dwa dni GTR Africa Trade and Infrastructure Finance w Londynie

Już pakujemy się na naszą najbliższą podróż do Londynu, gdzie 5 i 6 października weźmiemy udział w GTR Africa Trade and Infrastructure Finance. Konferencja ta ma na celu zgromadzenie profesjonalistów z branży szeroko rozumianego finansowania handlu. Dyskusja skupi się na finasowaniu Afrykańskiego handlu, eksportu, importu, commodities oraz infrastruktury. Już nie możemy doczekać się uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji pozdrawiamy wszystkich Czytelników InvestAfrica.pl, którzy poinformowali nas o udziale w GTR Trade and Infrastructure Finance – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Serdecznie pozdrawiamy również wszystkich, którzy bardzo chcą uczestniczyć w GTR Africa Trade and Infrastructure Finance, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie – dziękujemy za Państwa kontakt z nami i z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Londynie!

Jeżeli dalej są wśród Państwa osoby, które bardzo chciałyby wziąć udział w GTR Africa Trade and Infrastructure Finance, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie tego zrobić – cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub być może zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście cały czas czekamy na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!