Do zobaczenia na The Land of African Business w Paryżu już za dwa dni

Już pakujemy się na naszą najbliższą podróż do Paryża, gdzie w dniach 19-23 października weźmiemy udział w The Land of African Business. Konferencja ta ma na celu zgromadzenie ludzi biznesu, twórców prawa, naukowców, aktywistów i wszystkich tych, którzy chcą włączyć się do dyskusji na temat tego, czy „inclusive” wzrost gospodarczy w Afryce jest możliwy. Już nie możemy doczekać się uczestnictwa w tym wydarzeniu i podzielenia się z Państwem naszymi doświadczeniami i wnioskami – będziemy tam dla Państwa!

Korzystając z tej okazji pozdrawiamy wszystkich Czytelników InvestAfrica.pl, którzy poinformowali nas o udziale w The Land of African Business – już nie możemy doczekać się spotkaniem z Państwem!

Serdecznie pozdrawiamy również wszystkich, którzy bardzo chcą uczestniczyć w The Land of African Business, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie – dziękujemy za Państwa kontakt z nami i z największą radością zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby reprezentować godnie reprezentować Państwa interesy w Paryżu!

loab

Jeżeli dalej są wśród Państwa osoby, które bardzo chciałyby wziąć udział w The Land of African Business, a z jakichkolwiek powodów nie są wstanie tego zrobić – cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeżeli chcieliby Państwo nawiązać kontakt z jednym z uczestników, lub być może zadać nurtujące pytanie jednemu z panelistów? Będzie naszą radością pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów!

Oczywiście cały czas czekamy na Państwa sugestie, gdzie powinniśmy się udać dalej oraz co możemy zrobić, aby jeszcze lepiej współtworzyć i kontrybuować do ekosystemu polskich firm już działających, lub zainteresowanych działalnością w Afryce – jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji!